Mrazáky Siemens

Máte velké nároky na účinnost své mrazničky a nechcete se spokojit s málem? Taky už nemusíte! Nová řada chladících a mrazicích přístrojů Siemens je obzvlášť úsporná a nejnovější mrazničky Siemens jsou zařazeny do energetické třídy A++ a A+++.

Přednosti pultové mrazničky Siemens

Oproti konkurenci a starším modelům přináší Siemens pultové mrazáky s několika novinkami. Na první pohled zaujme kvalitní a účinné vnitřní osvětlení truhlicové mrazničky. Velmi silná izolace se postará o co možná nejmenší únik chladu a tím se daří snižovat už tak malé náklady na provoz. Optickým varovným signálem pultové mrazáky Siemens upozorní uživatele na problém.

Mrazák Siemens pro komfort a bezpečnost

Speciální technologií odlehčené dveře, především u pultové mrazničky, ocení každý kdo bude víko zvedat častěji. Výhodou je jistě i možnost uzamčení mrazničky integrovaným zámkem.

Šuplíkové mrazáky Siemens i pro Vás

Zvolte nejvhodnější model pro Vaši rodinu, vybírat můžete mrazničky s objemem od 200 po 250litrů a využití určitě najde i řada nadstandardních funkcí jako je supermrazení, nebo záruka až 36 hodin bezpečného skladování při poruše.

Potřebujete mrazák s panty dveří na levé straně?

Také šuplíkové mrazáky Siemens dávají možnost změny závěsu dveří z „vpravo“ na „vlevo“. Snadno tak nový mrazák přizpůsobíte i netradičním podmínkám a požadavkům ve Vašem bytě.

Nezaujala Vás žádná samostatná mraznička Siemens?

sortimentu značky Siemens najdete také řadu kombinovaných lednic s mrazákem. Z dalších značek můžeme doporučit pultové mrazáky Whirlpool, nebo mrazničky Bosch a mrazáky Liebherr.